1. Ile spotkań obejmuje cykl Szkoły Rodzenia „Aktywni Rodzice” ?

  Cykl obejmuje 10 spotkań trwających około godziny. Zajęcia bazują na ogólnym programie cyklu oraz są dostosowywane do uczestników.


 2. Gdzie odbywają się zajęcia?

  Zajęcia grupowe odbywają się w „Aniołkowie” Filia SDK ul. Bajana 20A w Mielcu.
  Ponadto usługa szkoły rodzenia jest mobilna, czyli odbywa się najczęściej w domu u uczestników. Istnieje również możliwość prowadzenia zajęć w innych miejscach, np. w siedzibie naszej firmy. 
  Zachęcamy do kontaktu z nami. Skontaktuj się


 3. Kiedy mogę zapisać się na zajęcia?

  Na zajęcia można uczęszczać od ukończonego 21 tygodnia ciąży. Natomiast nie później niż ukończony 28 tydzień ciąży. Zasady te podyktowane są częstotliwością zajęć, czasem trwania jednego cyklu szkolenia oraz względami bezpieczeństwa.

  Jeśli masz do terminu porodu niewiele czasu – możesz skorzystać z oferty weekendowego kursu.


 4. Czy na zajęcia mogę przyjść z partnerem?

  Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w szkole rodzenia wraz z ojcem dziecka! Nie ma jednak takiego wymogu, jeśli tylko nie masz na to ochoty. Zalecamy uczestnictwo w zajęciach z osobą, która będzie towarzyszyła ci w czasie porodu. Może to być przyjaciółka, siostra, babcia, przyjaciel… Do ciebie należy decyzja. Prosimy jednak, aby była to jedna i ta sama osoba w czasie całego cyklu szkoleniowego.


 5. Co powinnam zabrać na zajęcia?

  Nie wymagamy zaświadczenia od lekarza prowadzącego ciążę dotyczącego braku przeciwwskazań do wykonywania ćwiczeń w czasie ciąży bądź z ograniczeniem dotyczącym konkretnych grup ćwiczeń. Jednak na każdej wizycie powinnaś uzyskać od swojego lekarza prowadzącego zgodę na udział w zajęciach szkoły rodzenia. Będziesz potrzebować luźnego stroju, który nie będzie krępował ruchów oraz ręcznika i wygodnych butów sportowych.


 6. Nie mogę wziąć udziału w grupowych zajęciach. Czy istnieje możliwość kursu indywidualnego?

  Jak najbardziej istnieje taka możliwość. Dostosowujemy wtedy termin i konkretny zakres tematów, które wzbudzają zainteresowanie. Polecamy szczególnie taki rodzaj kursu parom, które nie mają zbyt wiele czasu, a także takim, które ze względów zdrowotnych nie mogą brać udziału w zajęciach grupowych.


 7. Ile kosztuje cykl szkolenia?

  Cykl szkolenia grupowego kosztuje 150 zł / parę. Sprawdź inne rodzaje kursów w zakładce „Oferta”. W ramach tej ceny każda uczestniczka otrzymuje materiały szkoleniowe, materiały reklamowe od współpracujących firm oraz dyplom ukończenia kursu. Stale dostosowujemy się do potrzeb klientów i oferujemy liczne zniżki czy promocyjne ceny. Zapytaj, czy aktualnie dostępna jest promocja na usługę szkoły rodzenia.


 8. Kto prowadzi zajęcia?

  Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę medyczną – położną, doradcę laktacyjnego i fizjoterapeutę. Przewidujemy również spotkania z ekspertami, m.in. specjalistka ds. bankowania krwi pępowinowej.


 9. Chcę wziąć udział w kursie. Gdzie powinnam się zgłosić?

  W sprawie uczestnictwa w kursie prosimy o kontakt e-mail lub telefoniczny. Szczegóły znajdziesz w zakładce „Kontakt”.


  Jeśli nie odnalazłaś/eś odpowiedzi – zapraszamy do kontaktu z nami.

  Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. 

  Skontaktuj się