Oferta


 

 • Szkoła rodzenia – edukacja przedporodowa

  Przygotowuję przyszłych rodziców do świadomego macierzyństwa i ojcostwa. Pomagam im dostrzec w sobie ogromną siłę i instynkt, który obydwoje posiadają. Dostosowuję informację do zainteresowania i wiedzy przyszłych rodziców tak, aby zajęcia niosły korzyść przede wszystkim dla nich. Obejmuję opieką pary w ciąży oraz dopiero chcące zaplanować swoje poczęcie. Sprawuję opiekę przez cały okres ciąży. W Polsce dla kobiet w ciąży opieka ta jest refundowana przez NFZ przy wyborze położnej środowiskowej za pomocą deklaracji wyboru położnej POZ. Możesz też skorzystać z niej prywatnie.

 

Rodzaje kursów szkoły rodzenia

 

◊ grupowy w Studio Figura ul. Pisarka 3A , Mielec – cykl 8 spotkań;
350 zł za cykl za parę
◊ indywidualny – cykl 8 spotkań;
500 zł 
◊ indywidualny przyspieszony – cykl 3 spotkań;

350 zł 

◊ weekendowy grupowy – cykl 3 spotkań

250 zł

WIĘCEJ O SZKOLE RODZENIA ⇒


 

 • Porada laktacyjna

Karmienie piersią jest bardzo naturalnym, a jednocześnie złożonym procesem. Pomoc na początku drogi karmienia pozwala wydobyć z każdej mamy umiejętności niezbędne do wspaniałej, długiej mlecznej drogi.Porada obejmuje zebranie wywiadu, obserwację i badanie kobiety oraz dziecka, ocenę funkcji ssania dziecka, ocenę aktu karmienia, postawienie diagnozy, udzielenie porady oraz wydanie zaleceń.

od 100 zł

Podana cena obowiązuje na terenie Mielca. W przypadku wizyty poza granicami miasta należy doliczyć koszty dojazdu.


 

 • Pielęgnacja / pierwsza kąpiel

Pielęgnacja maluszka po opuszczeniu szpitala to nie lada wyzwanie dla świeżo upieczonych rodziców. Pierwsza kąpiel jest ważnym wydarzeniem. Służę pomocą rodzicom, którzy nie mają pewności co do swych umiejętności i oczekują wsparcia w tych pierwszych dniach.

od 100 zł


 

 • Kompleksowa terapia blizny po cięciu cesarskim

Blizna po cięciu cesarskim to nie tylko ślad na skórze. Właściwa praca nad tkankami, które zostały nacięte w czasie operacji jest bardzo ważna, aby zapobiec m.in. powstawaniu zrostów czy przybieraniu nieprawidłowej postawy ciała.Terapia obejmuje masaż blizny po cięciu cesarskim wraz z wykorzystaniem silikonowych plastrów, a także taśm do kinesiotapingu oraz naukę automasażu.

od 100 zł


 

 • Zabiegi pielęgniarskie (zastrzyki, zmiana opatrunku, ściągnięcie szwów)

Leczenie czasowe czy stałe niejednokrotnie wymaga opieki personelu medycznego. Zalecono czynności pielęgniarskie, których nie jesteś w stanie wykonać sam? Zapytaj o możliwość sprawowania opieki w zakresie pielęgniarskim.

20 – 40 zł


 

 • Opieka położnej środowiskowej

Przez cały okres połogu – 6 tygodni położna sprawuje opiekę nad mamą i maluszkiem dbając, aby czas ten niósł jak najwięcej radości.Wizyta prywatna, nierefundowana z NFZ. Obejmuje badanie położnicy (w tym zdjęcie szwów) i noworodka wraz z ważeniem i udzieleniem podstawowego wsparcia laktacyjnego.

od 100 zł


 

 • Masaż kobiety w ciąży

Masaż (do wyboru): relaksacyjny pleców, okolicy lędźwiowej wraz z kością krzyżową, twarzy wraz z karkiem, pielęgnacyjny brzucha.

od 50 zł


 

 • Zapis KTG

Wykonanie zapisu kardiotokograficznego w celu oceny dobrostanu płodu i czynności skurczowej macicy.

30 zł


 

 • Wypożyczenie laktatora

Oferujemy wypożyczenie laktatora klasy szpitalnej do użytku domowego.

7 zł / dobę + osobisty zestaw 25 zł

 


 

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i publikowany jest tylko w celach informacyjnych. Ceny prezentowane na stronie www.polozna.net  są cenami brutto. Przedstawione ceny mogą ulec zmianie. Aby uzyskać informacje dotyczące pełnej oferty oraz, aby poznać aktualną cenę dotyczącą wybranej usługi – skontaktuj się z nami – tel. 513 692 281.

Szybki kontakt przez FB

Napisz